^Góra

  • Wyciąganie świec i wtryskiwaczy

    Zapieczony, urwany wtryskiwacz czy świeca żarowa?? zapraszamy do naszego serwisu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wyciągania uszkodzonych wtryskiwaczy. Usługi świadczymy w naszym serwisie jak również u Klienta.

  • Mechanika Pojazdowa

    Naprawa samochodów w naszym serwisie to nie tylko szybko realizowane naprawy bieżące po uszkodzeniach eksploatacyjnych, ale również remonty kapitalne silnika i zawieszenia..

  • Oleje silnikowe GULF

    Jesteśmy dystrybutorem Oleju GULF na PODBESKIDZIU!

Gulf

ProletTm Serwis

ul. Żeromskiego 3
Bielsko-Biała 43-300

Telefon: 508-390-980
prolettmserwis@gmail.com

 

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku:800-1800
soboty : 800-1400

Jesteśmy dystrybutorem Oleju GULF na PODBESKIDZIU!

Gulf jest światowym producentem i dostawcą paliw oraz środków smarnych do zastosowań w przemyśle, motoryzacji, rolnictwie oraz na poziomie detalicznym. Produkty marki Gulf dostępne są na całym świecie za sprawą ponad 100 oficjalnych dystrybutorów krajowych, tworzących sieć dystrybucji na swoich obszarach działalności.

Ponad 100-letnie doświadczenie w wydobyciu ropy naftowej oraz w badaniach nad nowoczesnymi środkami smarnymi pozwoliły na stworzenie najwyższej jakości produktów. Obecnie możemy zaoferować produkty nadające się do wykorzystania w praktycznie każdym rodzaju pojazdu i maszyny. Nasze produkty posiadają aprobaty największych światowych producentów pojazdów i maszyn. Sepłniają najnowsze normy jakościowe jak i proekologiczne.

Najlepsi inżynierowie i technicy nieustannie pracują nad utrzymaniem i poprawą jakości naszych produktów naftowych.

Wysokiej jakości oleje silnikowe Gulf.


Nowoczesna linia produkcyjna produktów Gulf

Po prawej stronie znajduje się zestawienie  produktów Gulf, które aby ułatwić dobór produktu zostały podzielone na odpowiednie kategorie. W razie problemów z doborem odpowiedniego produktu prosimy o skorzystanie z zakładki "Dobierz swój olej" znajdującej się w prawym dolnym rogu strony.

W razie jakichkolwiek problemów nasi technicy służą pomocą. W celu konsultacji prosimy o kontakt z biurem lub przedstawicielem handlowym z Państwa regionu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje pobierane z Twojej przeglądarki nie wykraczają poza standardowe informacje potrzebne systemowi Joomla do działania.

Copyright © 2013. Prolet TM Serwis  Rights Reserved.